darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Ankara'da ki Siz Olmak İstiyorum

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu sabah önce basın ile bir araya gelerek kahvaltı yaptı, sonrasında Gebze İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı tanıtımında bulundu.

24 Şubat 2015 Saat: 18:14
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 518 kez okunmuştur

Ankara'da ki Siz Olmak İstiyorum
Ankara'da ki Siz Olmak İstiyorum

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu güne hızlı başladı. İlk olarak sabah basın ile bir araya gelerek kahvaltı yapan Akkoyunoğlu öğlenden sonra ise Gebze İlçe Başkanlığını ziyaret ederek aday adaylığı tanıtımını yaptı. Kalabalık bir taraftar grubu ile ilçe başkanlığı önünde alkışlarla ve sloganlarla karşılanan Akkoyunoğlu önce İlçe Başkanı Hasan Soba ve ilçe yöneticileri ile bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Ardından aday adaylığı tanıtımı için toplantı salonuna geçti. Açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Soba yaparak ;

Ortak hedefin yeni ve güçlü Türkiye olduğunu belirterek Gülümser Akkoyunoğlu’ na başarılar diledi. İlçe Başkanı Hasan Soba’ nın konuşmasının hemen ardından bir konuşma yapan Gülümser Akkoyunoğlu;

Bugün benim için çok onurlu ve gururlu bir gün. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü yapmış olduğum Ak Parti Kocaeli milletvekilliği aday adaylığı başvurumun heyecanı ve mutluluğu içindeyim. Yıllardır mücadele ettiğim AK Parti çatısı altında Kocaeli milletvekilliği Aday Adaylık başvurumun Ülkemize, Milletime, AK Partimize ve Kocaeli’mize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Ak Parti ailem hayatımın büyük bir bölümünü Gebze halkına gerek siyasi, gerekse sosyal alanda hizmet etmeye gayret göstererek geçirdim. Aileme, yakınlarıma, çevreme ve bölgeme, en önemlisi de halkıma ve güzel ülkeme hizmet etmeyi, onlar için çalışmayı, sorunun değil çözümün bir parçası olmayı her zaman şereflerin en büyüğü bildim. Genç yaşta girdiğim bu siyaset arenasında, önemli görevler üstlendim. Aldığım her görevi büyük bir sorumluluk kabul edip, bölgeme ve ülkeme hizmet için her fırsatı değerlendirmeye çalıştım. Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar, halkımızın AK Parti’ye olan güven ve inancı, benim de bu hizmet kervanı içinde yer almam gerektiğini gösterdi.Düşünceler ve diller bizi birbirimizden ayıran özellikler. En büyük ortak yanımız Ak Parti’ li olmamız. Ve bugün Ak parti ailesine dahil olmaktan rozetini taşımaktan onur ve mutluluk duyuyorum. 

AK Parti’nin bir mensubu olmak, her gün çok çalışmayı gerektirir. Seçim bittikten sonra da bir gün sonra seçim olacakmış gibi bu kutlu davaya hizmet etmeyi görev saydık. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Gebze Belediyesi Meclis Üyesi listesinde yer aldım. Bu süre zarfında başta Gebze bölgesi olmak üzere tüm Kocaeli halkı ile iç içe oldum; daha fazla insanla tanışma, daha fazla sivil toplum örgütüyle bir araya gelme, daha fazla sorunun çözümü noktasında insanlarımıza hizmet etme fırsatı buldum. Ak Parti’mizin ilçemizde en yüksek oyu alabilmesi için gecemizi gündüzümüze kattık. Seçim gününe kadar kendimi Partinin bir neferi görüp, partimize bir oy daha nasıl getiririz deyip, cadde cadde, sokak sokak, ev ev gezdik. Gebze başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Ak Parti bayrağının dalgalanıyor olmasının gururunu bugün sizlerle birlikte ben de yaşıyorum.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmak amacıyla halkımızdan destek istedim. Ve nihayet Cumhurbaşkanlığı seçimlerini de hep birlikte büyük bir zaferle neticelendirdik. Hepimizin bildiği gibi bu kutlu dava kişilere bağlı değildir. Bu dava, yeniden büyük Türkiye davasıdır. Bu kutlu yürüyüşte biz de bir nefer olarak yer alıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu onurlu yürüyüşte ben de milletvekilliği gibi şerefli bir göreve talip oldum. Ve diyorum ki Ankara’da ki siz olmak istiyorum. Sizin sesiniz olmak istiyorum Bugüne kadar edindiğim siyasi tecrübe, Ak Parti için verdiğim mücadelede öncelikle ailem olmak üzere, Kocaeli halkının bu konuda bana olan destek ve güvenleri, bu yürüyüşe milletvekili aday adayı olarak devam etme sorumluluğunu vermiştir. Referansım, her zaman yanında yer almaktan gurur duyduğum, gücümün yettiği her an ve her alanda kendisine destek olmaya devam edeceğim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Başbakanımız Prof. Dr.Ahmet Davutoğlu ve çok kıymetli Ak Parti ailem olan sizlersiniz. Gelişmekte olan yeni Türkiye’min kalkınmasında muhasır medeniyetlerseviyesine ulaşmasında benimde bir nebze katkım olsun düşüncesiyle Aday Adayı oldum. Yeni Türkiye yeni güç hedef 2023Öncelikle bugün burada beni yalnız bırakmayan Ak Parti aileme, siz değerli konuklarıma ve basın mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi ayrı ayrı sevgi ve saygıyla selamlarken, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun “ dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız