darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Biz 1 günde onlar 1 yılda

AK Parti Darıca 24. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

22 Mart 2015 Saat: 23:41
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 697 kez okunmuştur

Biz 1 günde onlar 1 yılda
Biz 1 günde onlar 1 yılda

AK Parti Darıca 24. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Şato Klas Düğün salonunda düzenlenen toplantı divan üyelerinin seçimi ile başladı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasını ardından konuşmalara geçildi.

 Danışma Meclisinde konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, partisinin 1 günde yaptığı hizmetleri muhalefet partilerin 1 yılda bile yapamayacaklarını söyledi. Ülke için 100 öncesi verilen mücadeleyi bugün kendilerinin verdiğini söyleyen Uzunoğlu, parti olarak hizmetlerin devamı için 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlere hazırlandıklarını belirtti. Ak Partinin alternatifinin bulunmadığını ileri süren Uzunoğlu; ‘’boşu boşuna değil halkımızın desteği. Biz de bu desteğin altında kalmamak için gece gündüz çalışıyoruz. Hedefimiz yüzde 65 oy. Bunu başaracak güçteyiz çünkü bu iş gönül işidir.’’ Şeklinde konuştu.

 

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık da önce ilçe daha sonra da kadın ve gençlik kollarının kongrelerinin ardından SKM teşkilatının oluşturduklarını artık seçime hazır olduklarını söyledi. Ak Partinin vefa partisi olduğunu bunun içinde gece gündüz ev ev dolaşarak çalmadık kapı bırakmadıklarını, yapılan hizmetleri anlattıklarını ifade etti.

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yüzde 34 olan oy oranını yüzde 50’lere çıkardıklarını ifade ederek hedeflerinin bu rekoru korumak olduğunu vurguladı. Yerel yöneticiler olarak ne söz verdilerse yerine getirdiklerini söyleyen Karabacak; ‘’halkımız bize inandı ve güvendi, bizler de 2019 da tüm projeleri tamamlamış olacağız. ‘’ şeklinde konuştu.

AK Parti Darıca 24. Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısına, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, kadın ve gençlik kolları üyeleri, partililer ve milletvekili aday adayları katıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız