darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Çok ciddi hizmetlere imza atacağız

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Yeni yönetimi Vali Hasan Basri GÜZELOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

14 Kasım 2014 Saat: 22:46
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 679 kez okunmuştur

Çok ciddi hizmetlere imza atacağız
Çok ciddi hizmetlere imza atacağız

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin GÜROL ve yönetim kurulu üyeleri Nebiye AZAK, Ayşegül KALAYCI, Mevlüt SOYSAL, Hakan SÜER, Bahar KAYMAKCI ERDOĞAN, Sercan ÖZDEN, Erol KAÇMAZ, Ahmet YAVUZ ve Levent ALTUN, Hasan Basri GÜZELOĞLU’na ziyarette bulundular.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin GÜROL yeni yönetim kurulunu tanıtmasının ardından yaptığı konuşmasında;  Gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzun ardından kadromuzu güçlendirerek, göreve seçildik. Sayın Valimizin desteğiyle inşallah çok ciddi hizmetlere imza atacağız. Bizim buna inancımız tam. Zaten Mersin’de ki ziyaretimizin ardından heyecanla döndük. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.”diyerek  Hasan Basri GÜZELOĞLU’na sıcak karşılamasından dolayı teşekkür etti.

Vali Hasan Basri GÜZELOĞLU ise ziyarette yaptığı konuşmasında; “Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin yeni dönem ve yeni sorumluluklarını hem tebrik ediyor, hem de hayırlı olsun diyorum. Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin gerçekten hem ülke nezdinde, hem de ilimiz özelinde bugüne kadar ortaya koyduğu kentin gelişmesi ve buna bağlı olarak kaliteli göstergelere ulaşması adına çabalarını biliyorum. Yeni dönemde kongrenizin çok güzel geçtiğini yine gazetelerden takip ettim. Bu beklentiler ışığında sizlerin de daha güzel hizmetlere katkı sağlayacağınıza inanıyorum. Tekrar başarılar diliyor ve sizleri kutluyorum.” diyerek  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız