darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Darıca Milli Eğitime bir ödül daha

Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi Uygulaması Ödül Yönergesi çerçevesinde Toplam Kalite Yönetimi (TKY) alanında her yıl verilen “En İyi Ekip Ödülü” kategorisinde Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü ödüle layık görüld

20 Mayıs 2014 Saat: 22:01
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 924 kez okunmuştur

Darıca Milli Eğitime bir ödül daha
Darıca Milli Eğitime bir ödül daha

İl Değerlendirme Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ödül süreci kalite kurulu tarafından yapılan titiz bir değerlendirme neticesinde Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü ekip kategorisinde en iyi ikinci ekip oldu.

Darıca Milli eğitim Müdürlüğü “Beyaz Bayrak Projesi” ile Toplam Kalite ödülüne ekip kategorisinde başvuruda bulunmuş ve kurul tarafından ödüle layık görülmüştür. Darıca’da 2008 yılında Beyaz Bayrak alan okul sayısı sadece 1 iken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ÖZTOSUN başkanlığındaki kalite ekibinin yaptığı çalışmalarla bu sayı 2014 yılında 36’ya yükselmiş ve Türkiye’de büyük bir başarıya imza atılmıştır.

İlçe genelinde yapılan etkin çalışmalarla bütün imkânlar seferber edilmiş ve okulların eksiklikleri giderilerek 36 okul “Beyaz Bayrak” almaya hak kazanmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ÖZTOSUN konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada: “Darıca altı yıllık bir ilçe olmasına rağmen eğitim alanında büyük başarılar kazanmıştır. Beyaz Bayrak Projesi, Beslenme Dostu Okul Projesi, sınav başarıları, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde öğrencilerimizin bireysel ve takım halinde aldığı ödüllerle bu başarı pekişmiştir. Bu ödül Darıca’daki eğitim camiası için büyük bir moral olmuştur. Bu başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Emeği geçen fedakâr öğretmenlerimizi, okul müdürlerimizi, velilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ödülü ile Darıca’daki eğitim kalitesi ve başarısı belgelenmiştir. Darıca halkımıza ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.”dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız