darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kentimizi birlikte yönetelim

İktidar ve muhalefetiyle İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Başkan Karaosmanoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi

1 Mayıs 2014 Saat: 21:42
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.110 kez okunmuştur

Kentimizi birlikte yönetelim
Kentimizi birlikte yönetelim

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesi Meclis Üyelerini ağırladı. Sırrı Paşa Konağı’nda gerçekleşen buluşmada iktidar ve muhalefetiyle bütün meclis üyeleri bir araya geldi.
HAYIRLI OLSUN

Tüm meclis üyeleriyle yakından ilgilenen ve tek tek sohbet eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hayırlı olsun dileklerini iletti. Eski ve yeni meclis üyelerini bir araya toplama tavsiyesinde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, “Ayrım yapmadan, her kesimden insanımızın katkısıyla kentimizi birlikte yönetelim” dedi.

“BU KADRO GÜZEL İŞLER YAPACAK”

“Her şey İzmit’imiz için” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Bu kadronun İzmit’imize güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Titizlikle üzerinde durursak kentimiz her geçen gün daha yaşanabilir bir hale gelir. Tüm meclis üyeleri ortak bir hedefle hareket ederse inanıyorum ki 5 yıl sonra kentimiz çok daha güzel bir hale gelecek” şeklinde konuştu.

KENTİMİZİ KORUYUP SAHİP ÇIKALIM

Kocaeli’nin ve İzmit’in tarihi dokusunun korunması gerektiğine vurgu yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimizi korumak, titiz davranmak zorundayız. Nevzat başkanımızın iyi niyetine inanıyorum. Çalışkan, dürüst bir arkadaşımız. İnşallah birlikte güzel işler başaracaksınız. Kolları sıvayıp hemen işlere başlamanızı tavsiye ediyorum. Kaynakları etkin ve verimli kullanın. Daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu.
BEŞ YIL BOYUNCA UYUMLU ÇALIŞTIK

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise “Beş yıl boyunca son derece uyumlu nezaket içerisinde bir dönemi bitirdik. Hala da insani ilişkilerimizi sürdürüyoruz. Bu görevlerin hepsi bir gün bitecek. Bu kentin insanları olarak yaşıyoruz ve sokağa çıkıp karşılaşacağız. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız