darıcapark
darıcapark
evet

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Köşker, koltuğu çocuklara devretti

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir günlüğüne koltuğunu çocuklara devretti.

22 Nisan 2014 Saat: 21:30
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.257 kez okunmuştur

Köşker, koltuğu çocuklara devretti
Köşker, koltuğu çocuklara devretti

Kroman Çelik İlköğretim Okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi okul müdürü Zihni Aydın ile birlikte Başkan Köşker’i makamında ziyaret etti.

Minik öğrencileri ve öğretmenlerini kapıda karşılayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, koltuğunu Kroman Çelik İlköğretim Okulu öğrencisi İrem Beşiroğlu’na bıraktı.

Bütün öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kendisini ziyaret eden çocuklara belediyenin görev ve sorumlulukları ile çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

KÜÇÜK BAŞKANDAN İLK TALİMAT

Koltuğunu Başkan Köşker’den devralan İrem Beşiroğlu, başkan olarak ilk talimatı, trafik hizmetlerine bakan başkan yardımcısını arayarak verdi. İrem Başkan, eğitim gördüğü okulun önüne ışıklı trafik cihazı konulmasını istedi.  Ayrıca okullara verilen eğitim desteğinin artarak devam etmesi talimatı verdi.

 

ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLAMALIYIZ

Görev devri sonrasında kısa bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bugün sembolik olarak teslim ettikleri makamlara yarın çocukların oturacağını belirterek, “Onları şimdiden geleceğe hazırlamalıyız” dedi. Köşker, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Yarının belediye başkanları, milletvekilleri, valileri, işadamları onlar olacak. Bu makamları onlar yönetecek. Bize düşen görev onları bu makamlara en güzel şekilde hazırlamak ve yetiştirmektir” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Darıca Heyeti Savurda

Darıca Heyeti Savurda

 

Kocaeli Haberleri, Kocaeli Gazeteleri | LİDER KOCAELİ Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız